SMACZNE, DOMOWE, SYCĄCE DANIA

USŁUGI DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową wydarzeń okolicznościowych i imprez plenerowych. Dostarczamy posiłki, zastawę, dekoracje, a także profesjonalną obsługę kelnerską. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń dla osób prywatnych, firm i instytucji.

Naciśnij przycisk i pobierz ofertę przekąsek.

POSIŁKI, ZASTAWA, DEKORACJE, OBSŁUGA

zapewniamy pełną obsługę cateringową

catering na wydarzenie

Oferujemy obsługę przyjęć, wesel, konferencji i wydarzeń okolicznościowych. Służymy pomocą w zakresie wyboru menu oraz ustalenia zakresu realizacji zamówienia. Kompleksowo podchodzimy do wymagań każdego Klienta i dopasowujemy się do jego indywidualnych potrzeb.

catering dla firm

Realizujemy tani i pyszny catering dla firm na targi, eventy branżowe, bankiety, spotkania biznesowe i szkolenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową oraz realizację zgodnie z ustalonym zakresem. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie według potrzeb Klienta oraz w oparciu o zakładany budżet.

obiady abonamentowe

Nie masz czasu gotować w domu? Skorzystaj z naszej oferty abonamentowej! Zamawiaj pyszne i zdrowe zestawy obiadowe z dostawą w dowolne miejsce na terenie Rzeszowa. Wybieraj to, na co masz ochotę i poświęć wolny czas na odpoczynek. Skontaktuj się z nami i otrzymaj spersonalizowaną ofertę.