NIEZAPOMNIANE WYDARZENIA

ORGANIZACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Zapewniamy organizację oraz obsługę imprez firmowych i prywatnych. Kompleksowo podchodzimy do potrzeb klienta i indywidualnie ustalamy zakres realizacji. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń i cateringów sprawia, że korzystając z naszych usług, masz pewność, że staniemy na wysokości zadania.

CATERING I OBSŁUGA

z nami zorganizujesz

wynajem sal
szkoleniowych

Szukasz miejsca do organizacji rodzinnego przyjęcia, imprezy firmowej, szkoleń, bankietów, czy konferencji? Oferujemy możliwość wynajmu sal szkoleniowo-rozrywkowych dla nawet 200 osób! Na życzenie klienta zapewniamy pełną obsługę cateringową podczas wydarzenia. Skontaktuj się z nami i uzyskaj pełną ofertę!

organizacja imprez okolicznościowych

Zajmujemy się profesjonalną organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Realizujemy przyjęcia, imprezy, wesela, komunie, chrzciny oraz inne uroczystości. Zapewniamy catering, dobrą zabawę oraz całe wyposażenie potrzebne do obsługi wydarzeń.

imprezy plenerowe

Specjalizujemy się w organizacji i profesjonalnej obsłudze imprez plenerowych, a także wydarzeń specjalnych w postaci koncertów, festiwalów oraz imprez sportowych. Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym wyposażeniem, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym. Oferujemy również wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i młodzieży.

imprezy firmowe

Posiadamy profesjonalne zaplecze gastronomiczne i wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń, dzięki czemu zorganizujemy świetną i niezapomnianą zabawę dla Twoich pracowników!